Информације

img

Дан отворених врата

Добра сарадња са родитељима је за нашу школу један од најважнијих задатака. У школском програму сарадње са родитељима Дан отворених врата је заједно са родитељским састанцима најважнији облик сарадње школе и родитеља. У ту сврху посебно су резервисани термини у којима се несметано могу одвијати разговори између родитеља са одељењским старешинама, учитељима и наставницима школе.

Распоред за 2018/2019. годину

1. разред Одељењски старешина Термин
1-1 Ана Ћурчић среда, 2. час
1-2 Зорица Костовска среда, 5. час
1-3 Катарина Петровић понедељак, 2. час
1-4 Нада Баришић понедељак, 3. час
1-5 Ангелина Симић уторак, 2. час
1-6 Мирјана Каравла понедељак, 1. час
2. разред Одељењски старешина Термин
2-1 Здравка Љубичић уторак, 3. час
2-2 Јасмина Шолаја среда, 4. час
2-3 Весна Филиповић среда, 3. час
2-4 Тања Бајац среда, 2. час
2-5 Јела Ђерић уторак, 2. час
2-6 Татјана Пејица уторак, 4. час
3. разред Одељењски старешина Термин
3-1 Тамара Савков уторак, 3. час
3-2 Љубинка Булић среда, 4. час
3-3 Тања Вереш среда, 4. час
3-4 Наташа Шијаковић среда, 3. час
3-5 Душанка Бајић петак, 3. час
3-6 Невенка Крунић уторак, 4. час
4. разред Одељењски старешина Термин
4-1 Наташа Јовановић понедељак, 3. час
4-2 Мира Маријановић четвртак, 3. час
4-3 Слободанка Ловрић понедељак, 2. час
4-4 Снежана Костић четвртак, 4. час
4-5 Велинка Милетић петак, 2. час
4-6 Марија Челебић понедељак, 3. час
5. разред Одељењски старешина Термин
5-1 Десанка Коронсовац петак, 3. час
5-2 Татјана Кецман среда, 3. час
5-3 Драгица Симоновић уторак, 3. час
5-4 Љиљана Црнчевић среда, 2. час
5-5 Јелена Ђермановић петак, 4. час
5-6 Милица Ивковић уторак, 4. час
6. разред Одељењски старешина Термин
6-1 Јасна Перић петак, 5. час
6-2 Јелена Гагић понедељак, 5. час
6-3 Јармила Фабијан-Долинај четвртак, 2. час
6-4 Милева Ђаковић понедељак, 4. час
5-5 Биљана Кнежевић понедељак, 4. час
6-6 Јелена Пелевић петак, 4. час
7. разред Одељењски старешина Термин
7-1 Дуња Наранчић/Бошко Путниковић среда, 4. час
7-2 Љубица Шобот Јашо понедељак, 4. час
7-3 Снежана Спасић петак, 3. час
7-4 Вукајло Петрић среда, 2. час
7-5 Саво Келић петак, 3. час
7-6 Елвира Ваштаг Касавица среда, 6. час
8. разред Одељењски старешина Термин
8-1 Рајна Новаковић петак, 3. час
8-2 Гојко Вујачић среда, 2. час
8-3 Јасмина Миучин четвртак, 4. час
8-4 Јорданка Чанчар уторак, 2. час
8-5 Александра Лукић среда, 4. час
8-6 Виолета Милановић понедељак, 4. час